Image

Fachowa i szybka
Pomoc techniczna

Szybko, sprawnie i zdalnie - właśnie w ten sposób rozwiązujemy większość problemów naszych Klientów. Dla Twojej maksymalnej wygody korzystamy z dedykowanych branży telekomunikacyjnej i informatycznej narzędzi, które bez dodatkowych opłat instalujemy podczas wykonywania usługi. Umożliwia to całkowitą kontrolę działania i szybkie reagowanie. Po prostu trzymamy rękę na myszce - abyś Ty bez przeszkód mógł zająć się rozwojem swojego biznesu.

Zawsze możesz liczyć na pełne wsparcie naszego zespołu - kontaktując się z nami telefonicznie, mailowo lub odwiedzając nas osobiście.

Pomoc techniczna - krok po kroku

1. W przypadku wystąpienia krytycznych problemów prosimy o niezwłoczny kontakt telefoniczny pod nr +48 500 012 355 w celu szczegółowego opisania zaistniałego zdarzenia. Pozostałe zgłoszenia prosimy kierować za pomocą formularza kontaktowego. Na podstawie podanych przez Pania/Pana informacji, ocenimy czy rozwiązanie problemu możliwe jest przy użyciu pomocy zdalnej. Jeśli nie - problem rozwiążemy dojeżdżając do Pani/Pana na miejsce w umówionym terminie.

2. Jeżeli uznaliśmy, że Pani/Pana problem jest możliwy do rozwiązania przy użyciu pomocy zdalnej, prosimy o zaakceptowanie warunków licencyjnych i zainstalowanie programu teamviewer do zdalnego zarządzania na Twoim urządzeniu.

3. Po uruchomieniu programu prosimy o podanie danych dostępowych. Połączymy się zdalnie z Pani/Pana urządzeniem i rozpoczniemy usuwanie problemu.

Zobacz również

Image
Image
Image
Image
Image
Image